+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA WARSZAWA

Każdy produkt wymaga oszlifowania...

Jesteśmy profesjonalnym studiem specjalizującym się w fotografii produktowej. Przedstawienie asortymentu w optymalnym świetle i pod odpowiednim kątem może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Efektem realizacji zleceń są zdjęcia produktowe ukazujące cechy, zalety oraz specyfikę fotografowanych artykułów. Najlepiej sprawdza się fotografia produktowa realizowana na białym jednolitym tle w warunkach studyjnych - są to tak zwane packshoty. Wykonujemy także zdjęcia produktowe w zaaranżowanych scenografiach. Fotografia produktowa ma na celu zachęcenie Klienta do zakupu. W szczególności sprawdza się ona na stronach internetowych, w sklepach on-line, serwisach aukcyjnych tj. allegro, olx czy też gumtree.

Dzięki naszym zdjęciom ukażesz każdy produkt z najlepszej strony. Z pewnością wpłynie to na zyski ze sprzedaży - atrakcyjny asortyment przyciągnie oko każdego potencjalnego klienta. To właśnie Motion Studio zadba o to, aby Twoje produkty wyróżniały się spośród setek innych. Nasza fotografia to najwyższa jakość - zachowanie idealnych proporcji oraz żywych, naturalnych kolorów sprawia, że przedmiot jest wiernie odwzorowany. Zobacz szczegóły naszej oferty.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

 

Dla nas liczy się każdy detal...

W tego typu fotografii bardzo ważne jest wykorzystanie oświetlenia oraz odpowiedniego obiektywu, co podkreśla istotne szczegóły produktów. Zapewniamy profesjonalną obróbkę i retusz wykonanych zdjęć reklamowych. Ogromny nacisk kładziemy na technikę, która zapewnia wierne odwzorowanie przedmiotu oraz pozwala zachować proporcje. Wykonujemy pełną optymalizację wagi pliku. Na życzenie klienta na zdjęciach umieszczamy znak wodny lub logo firmy. Pozwala to uchronić je przed kopiowaniem przez konkurencję.

Fotografia produktowa to idealne ilustracje do drukowanych materiałów reklamowych m.in: bilbordów, plakatów, katalogów, broszur, oferty. Zgodnie z przeprowadzanymi badaniami 90% klientów podejmuje decyzję o zakupie produktu w oparciu o jego wygląd na zdjęciu.

Firma Motion-Studio działa po to, by wykonywać dla Państwa najwyższej jakości usługi fotograficzne w tym właśnie zdjęcia produktów. Jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie wizualne jest najważniejsze. Umieszczane na stronach internetowych zdjęcia produktów, mają zachwycać wyglądem i zachęcić klienta do zakupu. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, który pozwoli wydobyć z produktu jego uwięzione piękno.

Skontaktuj się z nami i poznaj cennik!

Profesjonalne ujęcia produktów

Tworzymy zdjęcia, które sprzedają...

Prowadzą Państwo sklep internetowy, zajmując się sprzedażą perfum, kosmetyków, odzieży, czy jakichkolwiek innych produktów? Zależy Państwu, aby mieć najwyższej jakości zdjęcia asortymentu, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i zachęcą ich do zakupu? Jeśli tak, z pomocą przyjdą specjaliści z Motion-Studio. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości branży i zespołowi wykwalifikowanych fotografów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa unikalne zdjęcia produktów. Przystępna cena, terminowość oraz pełen profesjonalizm to nasze największe atuty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że fotografia produktowa na chwilę obecną stanowi jeden z najpopularniejszych sposobów prezentowania zalet towarów oferowanych przez sprzedawców. Nie dzieje się tak bez powodu – nic nie przekonuje bardziej, niż obraz. Umiejętnie wykonanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości może wywoływać u obserwatorów konkretne emocje, zachęcając do sięgnięcia po dany przedmiot i skłaniając do zakupu, niezależnie od tego, jaka jest jego cena.

Fotografia produktowa nie ma przed nami żadnych tajemnic. Specjalnie dla Państwa możemy sfotografować praktycznie każdą rzecz, ukazując ją w nieszablonowy sposób i wzbudzając zaciekawienie potencjalnego klienta. Wykonujemy zdjęcia produktów spożywczych, kosmetycznych, tekstylnych, motoryzacyjnych i wielu, wielu innych. W swojej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim kreatywnością i poczuciem estetyki, tworząc obrazy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Realizując ujęcia  produktów, nie zapominamy przy tym o prawidłowym oświetleniu, właściwym kadrowaniu oraz skorygowaniu ewentualnych błędów z zakresu koloru, czy ekspozycji i oświetlenia.

Proponowana przez nas fotografia produktowa to nie tylko packshoty, ale także zdjęcia reklamowe stylizowane, wykonywane na niewidzialnych manekinach, na płasko itp. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Motion-Studio, jeśli interesuje Państwa wysokiej jakości usługa oraz korzystna cena.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...