+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMY I FOTOGRAFIA EVENTOWA WARSZAWA

Chwila, moment...event...

Specjalizujemy się w tworzeniu filmów i fotografii na różnego rodzaju eventach. Jest to istotny element marketingowy podtrzymujący pozytywne wspomnienia o wydarzeniu. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala stworzyć profesjonalny film, którym mogą Państwo zapewnić sobie wysokiej jakości materiał promocyjny. Dzięki temu biznes stanie się bardziej rozpoznawalny przez potencjalnych odbiorców. Perfekcyjnie wykonana fotografia eventowa będzie stanowić pamiątkę na lata, dzięki której odtwarzamy wspomnienia. W znacznym stopniu wpłynie to na wizerunek firmy lub organizatora eventu. Wykonana w ten sposób reklama wzbudza zaufanie potencjalnych klientów. Do produkcji takich materiałów filmowych i fotografii eventowej stosujemy najnowsze technologie oraz profesjonalny sprzęt.

Żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania realizując swoje obowiązki na najwyższym poziomie precyzji i profesjonalizmu. Uwiecznione na fotografiach chwile posiadają swoją magię i doskonale odwzorowują charakter organizowanego wydarzenia. Dzięki czemu wykonana przez nas fotografia eventowa, nawet po latach wywołuje pozytywne emocje i uśmiech na twarzy odbiorcy.

Zakres naszych działań obejmuje:

 • konferencje,
 • fotoreportaże z uroczystości,
 • eventy firmowe, kulturalne i sportowe,
 • spotkania biznesowe,
 • koncerty,
 • wyjazdy integracyjne,
 • bankiety,
 • targi,
 • imprezy masowe.

Zdjęcia i filmy z eventów – czy rzeczywiście są tak ważne?

Uwiecznij niezwykły moment...

Nie da się ukryć, że organizowanie takich wydarzeń, jak eventy niesie ze sobą wiele wyzwań. Jednym z nich jest znalezienie właściwego fotografa, który przygotuje profesjonalne zdjęcia i filmy eventowe. W takiej sytuacji z pomocą przyjdą Państwu specjaliści z Motion-Studio z Warszawy. Zdając sobie sprawę, jak wiele realnych korzyści może przynieść dobrze wykonana fotografia eventowa, oferujemy szeroką gamę usług, w ramach których przygotowujemy unikatowe zdjęcia z wszelkiego rodzaju imprez. Posługując się specjalistycznym sprzętem, fachową wiedzą i doskonałym wyczuciem chwili, przybliżamy odbiorcom najważniejsze momenty danego wydarzenia. Wykonując fotografie i filmy z eventów, zawsze staramy się wychwycić najsubtelniejsze detale, by nadać materiałom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.
Jeśli zastanawiają się Państwo, czy zdjęcia z imprez rzeczywiście są tak ważne, odpowiadamy: tak. Fotografia eventowa pełni przede wszystkim funkcję archiwizującą i dokumentującą, pozwalając na zarejestrowanie ulotnych chwil, a także na uzyskanie interesujących materiałów promocyjnych. Profesjonalnie wykonane ujęcia z imprez dają też możliwość podzielenia się najpiękniejszymi momentami z innymi, np. za pomocą tak popularnych dzisiaj mediów społecznościowych. Fotografia eventowa to wciąż stosunkowo mało doceniane narzędzie marketingowe, doskonale wpasowujące się w potrzeby współczesnej reklamy.
Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie przygotować unikalny fotoreportaż z każdego wydarzenia. Zdajemy sobie sprawę, że nigdy nie zdarzają się dwa takie same eventy. Dlatego postaramy się, aby fotografia uchwyciła każde wydarzenie jak najlepiej, rejestrując prawdziwe emocje towarzyszące zarówno uczestnikom, jak i organizatorom.

Doskonale wiemy, na czym się skupić podczas robienia zdjęć. Wykonywanie fotografii eventowej i filmów video nie jest prostym zadaniem. Nasze doświadczenie i pełen profesjonalizm pozwala na precyzyjne odwzorowanie chwili i charakteru wydarzenia. Aby wszystko przebiegało, tak jak należy potrzeba dużej precyzji i fachowej wiedzy. Trzeba umieć być niewidzialnym fotografem, a jednocześnie trzeba wiedzieć, kiedy i gdzie się ustawić oraz kto jest kim. Ważne jest uchwycenie właściwej chwili w odpowiednim momencie. Interakcje między ludźmi, naturalne uśmiechy, emocje, gesty są najlepszym obrazem, który może przekazać dobra fotografia eventowa.

Najlepsze zdjęcia powstają, kiedy fotografowane osoby nie patrzą prosto w obiektyw, a ich reakcje są naturalne i niewymuszone, wówczas uchwycenie naturalnych zachowań robi ogromne wrażenie. Dążymy do tego aby po obejrzeniu naszych zdjęć z eventu można było pomyśleć „Jakbym tam był”.

POSTAW NA JAKOŚĆ!


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Firmę Motion-Studio cechuje doświadczenie i profesjonalizm.
 • Oferujemy Państwu tylko najwyższej jakości ujęcia.
 • Wykonana przez nas fotografia eventowa podnosi atrakcyjność wydarzeń i profesjonalizm organizatora.
 • Posiadamy nowoczesny i sprawdzony sprzęt.
 • Do realizacji zdjęć używane są najnowsze technologie. Oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.
 • Jesteśmy otwarci na propozycje klienta.
 • W razie problemu i wątpliwości służymy fachowym i kompetentnym doradztwem.

Skontaktuj się z nami i sprawdź cennik fotografii eventowej!

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

Fotografie z imprezy firmowej

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...