+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE (SPOTY REKLAMOWE) WARSZAWA

Zaprezentuj się z najlepszej strony...

Filmy promocyjne stały się nowoczesnym i sprawdzonym narzędziem marketingowym. Dzięki takim rozwiązaniom klient ma możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku swojej działalności, produktów lub oferowanych usług. Profesjonalny film promocyjny to nowoczesna wizytówka firmy, która dzięki ukazaniu zalet prowadzonego biznesu stanowi doskonałą reklamę i zachęca odbiorcę do zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej. Ta innowacyjna forma promocji szybciej i skuteczniej trafia do odbiorcy. Aby taki rodzaj promocji mógł przynieść zamierzone efekty, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem i dobrym wykonaniem. Odpowiednie przekazanie ważnych informacji, sprawia, że filmy reklamowe zyskują większe zainteresowanie klientów, co przekłada się na sukces.

Firma Motion-Studio specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych i reklamowych. W procesie przygotowania produkcji video kierujemy się oczekiwaniami klienta oraz preferencjami grupy docelowej, do której ma być skierowany materiał. Na podstawie wytycznych oraz analizy powstaje przemyślana koncepcja, która po akceptacji i realizacji zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki. Nasze filmy promocyjne dla firm nastawione są na konkretne cele, a ich realizacja jest podstawowym elementem współpracy z klientem.

Profesjonalne filmy reklamowe oraz promocyjne (spoty reklamowe) zachęcą do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz pomogą wypromować produkt, przedsięwzięcie lub inicjatywę. Tworzymy krótkie i dynamiczne produkcje reklamowe prezentujące jedynie najbardziej atrakcyjne i przyciągające uwagę cechy produktów. Filmy promujący - spoty reklamowe - są idealnym sposobem na przekazanie klientom najważniejszych informacji na temat wydarzeń, usług oraz produktów. Wzbudzają również ciekawość odbiorcy, a zawarcie w nich logotypu dodatkowo podnosi rozpoznawalność marki. Dzięki filmom wizerunkowym zwiększysz swój udział na rynku, a może nawet zdobędziesz jego nowe segmenty. Nasze doświadczenie pozwoli na stworzenie pomysłowych scenariuszy skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz dostosowany do potrzeb fotografii promocyjnej cennik.

WYRÓŻNIJ SIĘ WŚRÓD INNYCH!

 

Postaw na oryginalność i jakość ujęć.

Produkowane przez nas filmy można:

  • zamieścić na portalach społecznościowych, własnych stronach internetowych, portalach typowo branżowych lub w serwisie YouTube,
  • wyświetlać jako główny element spotkania, konferencji czy szkolenia,
  • wyświetlać w centrach handlowych, galeriach, na targach itp,
  • rozesłać do klientów,
  • przekazać do emisji stacjom TV. (spoty reklamowe)

Filmy promocyjne zwykle są dłuższe niż filmy reklamowe. Zawierają więcej informacji o zaprezentowanej ofercie. Spoty reklamowe to idealny sposób na przedstawienie firmy potencjalnym partnerom oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Umożliwiają przedstawienie charakteru działalności, misji, celu, przedmiotu działalności oraz zalet współpracy. Często wykorzystywane są nie tylko przez firmy, ale również przez instytucje publiczne, stowarzyszenia czy organizacje do promowania określonych inicjatyw, kampanii społecznych, projektów i przedsięwzięć. Filmy promocyjne tworzone są także w celu promocji określonego miejsca, regionu, a nawet osoby. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem filmów reklamowych, które umożliwią dotarcie do szerokiego grona internautów i zwiększą rozpoznawalności firmy.

Realizowana produkcja filmów reklamowych i promocyjnych gwarantuje, że materiał jaki Państwo od nas otrzymują jest nowoczesny i dynamiczny. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, bardzo dokładne odzwierciedlenie każdego detalu sprawia, że realizowane produkcje przyciągają uwagę i są pozytywnie oceniane przez odbiorców. Firma Motion-Studio z Warszawy zapewnia:

  • Wysoką jakość filmów promocyjnych i reklamowych.
  • Profesjonalną i kompleksową obsługę.
  • Kreatywne rozwiązania.
  • Szybką i terminową realizację zleceń.
  • Konkurencyjne ceny.

Dlaczego warto wykonać film promujący?

Filmy reklamowe najczęściej umieszczane są na stronach internetowych, w Social Mediach tj. YouTube, Facebooku, niekiedy są emitowane w stacjach telewizyjnych (spoty reklamowy). Ponadto wyświetlane są na monitorach LCD w galeriach handlowych, na ekranach outdoorowych przy ulicach, oraz w innych miejscach publicznych. Dzięki temu pozwalają na lepsze, wygodniejsze i bardziej efektywne zapoznanie oferty firmy. Audiowizualny charakter nowoczesnych form promocji skutecznie pokieruje uwagą odbiorcy. Zainteresowana osoba w krótkim filmie, może odnaleźć informacje, zobaczyć zdjęcia, zapoznać się z realizacjami, które zachęcą ją do współpracy.

Odpowiednio przygotowany film promocyjny może okazać się najlepszą reklamą produktu, skłaniającą potencjalnego klienta do zakupu. Przekazane w filmie informacje, w przeciwieństwie do kolumn tekstu czy zdjęć, są ciekawsze w odbiorze i mogą przekazać znacznie więcej istotnych informacji. Badania dowodzą, że klient mimo możliwości dostępu do całej dokumentacji opisu produkty chętniej wybiera film reklamowy i to właśnie on staje się czynnikiem decydującym.

Unikatowe Filmy Reklamowe

Profesjonalne filmy reklamowe tworzymy od wielu lat, w atrakcyjny sposób prezentując marki, cechy produktów, usług i wiele więcej. Chociaż siedziba Motion-Studio znajduje się na terenie Warszawy, podejmujemy się zleceń dla firm z całej Polski. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejszą cechą tego typu filmów jest przede wszystkim zachęcenie odbiorcy do podjęcia określonych działań. Dlatego nasze produkcje promocyjne zaskakują oryginalnymi efektami dźwiękowymi, starannie przemyślanymi scenariuszami oraz nowoczesną formą. Jednocześnie dbamy o to, aby realizowane filmy zawsze zawierały odpowiedni przekaz merytoryczny.

Wykonując jedyne w swoim rodzaju projekty reklamowe, docieramy do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie, przedstawiając Państwa markę, produkt, czy usługę w korzystnym świetle. Największą zaletą tego rodzaju filmów jest fakt, że nie są one zwykłymi reklamami telewizyjnymi. Dzięki temu są atrakcyjniejsze w odbiorze, zapewniając widzowi coś więcej, niż tylko prezentację przedsiębiorstwa, czy towaru. Filmy promocyjne tworzone przez Motion-Studio z Warszawy to w pełni profesjonalne oraz unikatowe materiały wideo, które pozwalają osiągnąć zamierzony efekt, jakim jest zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Do produkcji naszych filmów wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt, gwarantujący doskonałą ostrość obrazu, jasność na odpowiednim poziomie oraz znakomite odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zbudować zaufanie do firmy, produktu, czy usługi – filmy reklamowe to idealne rozwiązanie np. na spoty reklamowe.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...