+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMOWANIE Z POWIETRZA WARSZAWA

Zobacz świat z innej perspektywy...

Wieloletnia pasja do filmowania i fotografii oraz zamiłowanie do modeli latających przyczyniły się do poszerzenia naszej oferty o zdjęcia oraz filmy z powietrza. Realizujemy pojedyncze ujęcia, jak i kompleksowe produkcje filmowe z powietrza. Mogą Państwo zdecydować się na przykład na filmowanie nieruchomości z powietrza, co pozwoli ukazać najlepsze cechy budynku oraz jego wyjątkowość. Materiały lotnicze stanowią idealne uzupełnienie działań marketingowych i Public Relations. Wykonane przez nas imponujące widoki i filmy z powietrza z pewnością przyciągną uwagę każdego odbiorcy.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zdobyliśmy świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO). Licencja ta umożliwia nam świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem tego sprzętu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa filmowanie dronem oraz najwyższej jakości zdjęcia z lotu ptaka. Posiadanie licencji to także gwarancja doświadczenia oraz bezpieczeństwa podczas realizowanych zleceń. Pełna kontrola i stabilizacja rejestrowanego obrazu w zakresie 3-osiowym, podgląd nagrywanego materiału w czasie rzeczywistym, w jakości HD oraz finalna rejestracja w rozdzielczości Ultra High Definition (4K) dają w efekcie końcowym profesjonalny, tzw. „kinowy” wygląd filmu o doskonałej ostrości. Łącząc ze sobą wszystkie te czynniki jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość filmów i zdjęć z powietrza wykonanych dronem.

 

Filmy i zdjęcia z powietrza zwane kiedyś fotografią lotniczą, idealnie sprawdzają się do prezentacji wielkopowierzchniowych inwestycji. Nasza firma z dużą starannością podchodzi do realizacji zdjęć obiektów takich jak m.in:

 • firmy,
 • restauracje,
 • apartamenty,
 • zajazdy,
 • działki budowlane,
 • lotniska,
 • rafinerie,
 • elektrownie,
 • fabryki,
 • magazyny
 • inne obiekty przemysłowe.

Nasza oferta obejmuje również realizację filmów i zdjęć podczas koncertów, festiwali, imprez sportowych i kulturalnych oraz innych wydarzeń.

FILMOWANIE I ZDJĘCIA Z DRONA


Co nas wyróżnia?

Wielowirnikowce (inaczej drony) są doskonałymi nośnikami kamer i aparatów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy kręceniu filmów promujących tereny turystyczne, województwa, miasta i regiony. Pomimo dużej prędkości lotu filmowanie jest płynne, a zdjęcia z powietrza charakteryzują się wysoką ostrością. Umożliwia to podkreślenie walorów miejsca, które chcemy zaprezentować, czyniąc go atrakcyjnym dla odbiorcy. Odpowiednio wykonane zdjęcia i filmy z powietrza, mogą być doskonałą reklamą dla osiedli mieszkaniowych, przedsiębiorstw, obiektów rekreacyjnych działek itp.

Podczas realizacji zdjęć i filmów z drona wybierane są dla Państwa najbardziej odpowiednie rozwiązania, zgodne z ustalonymi wcześniej wytycznymi.

Oferujemy:

  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • produkcje dostosowane do Państwa oczekiwań,
  • najwyższą jakość i precyzję realizacji,
  • atrakcyjne ceny,
  • nagrania i zdjęcia o najwyższej jakości,
  • szybką i terminową realizację zleceń,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • pomysłowe i ciekawe rozwiązania.

Zadzwoń i sprawdź nasz cennik!

Uchwyć wyjątkowe momenty z lotu!

Jako profesjonalna firma oferująca kamerowanie dronem, mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji produkcji zarówno dla przedsiębiorstw i instytucji, jak i dla osób prywatnych. Uzyskane w ten sposób zdjęcia i filmy mogą stanowić doskonałe uzupełnienie klasycznych kadrów, jednocześnie pozwalając na zaprezentowanie z powietrza w unikatowy sposób panoramy danego budynku, krajobrazu itp. Dzięki temu, że dysponujemy wysokiej jakości dronami, jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnej kamery. Podczas pracy możemy wykorzystać nie tylko jeden dron, ale dwa, czy trzy jednocześnie, aby sfilmować zarówno dalszy, jak i bliższy plan. Filmowanie z powietrza przy użyciu kilku bezzałogowców warto rozważyć zwłaszcza w sytuacji, kiedy akcja jest bardzo dynamiczna i nie ma możliwości wykonania powtórek. Nasz dron pozwala uzyskać materiały najwyższej jakości, osiągnąć ciekawe efekty wizualne oraz dostrzec zupełnie nową perspektywę.

By mieć pewność, że filmowanie dronem zostanie przeprowadzone profesjonalnie i w pełni bezpiecznie, warto skorzystać z pomocy warszawskich profesjonalistów z Motion-Studio. Specjalnie dla Państwa zrealizujemy jedyne w swoim rodzaju nagrania i fotografie, odznaczające się doskonałą ostrością i znakomitym odwzorowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów. W zakres naszej oferty wchodzi zarówno filmowanie w plenerze, jak i kamerowanie wewnątrz obiektów – dron daje możliwość wizualizacji przestrzeni i odzwierciedlania jej w realistyczny sposób.
Nie ma znaczenia, czy interesuje Państwa oryginalna reklama z powietrza dronem, czy potrzebujecie profesjonalnie wykonanych zdjęć nieruchomości. Operatorzy z Motion-Studio z Warszawy staną na wysokości zadania, przygotowując dla Państwa najwyższej jakości ujęcia, zachwycające pięknem i skutecznie przykuwające uwagę odbiorców. 100% zadowolonych klientów, filmowanie na najwyższym poziomie, a także przystępna cena usług świadczonych dronem – to tylko niektóre z naszych największych atutów.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...