+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMY POKLATKOWE (TIMELAPSE)

 

Uchwyć upływający czas...

Filmy timelapse są znakomitym pomysłem na reklamę firmy budowlanej. Filmy z budowy doskonale obrazują cykl zmian zachodzących na budowie, ukazując poszczególne etapy prac. Nasza firma tworzy spektakularne produkcje filmowe tak, aby przykuć uwagę potencjalnego klienta i pokazać biznes z najlepszych stron. Efekt filmów poklatkowych dzięki swej oryginalności i bogactwie przekazu zapada na długo w pamięci oglądającego oraz wywołuje pozytywne emocje. Jako Motion-Studio zapewniamy Państwu wysokiej klasy usługi oparte na wiedzy i doświadczeniu. Wykorzystując najnowsze technologie kreujemy filmy poklatkowe zwracając szczególną uwagę na to, by każda sekunda profesjonalnie odzwierciedlała ofertę firmy. Nasze działania sprawiają, że film z budowy pozostaje w pamięci na długo. Wieloletnie doświadczenie i precyzja działań, daje nam możliwość oryginalnego kreowania świata i ukazania go z zupełnie innej, lepszej perspektywy.

FILMY Z POSTĘPÓW PRAC BUDOWLANYCH


Jak realizujemy filmy z budowy?

Produkcje poklatkowe tworzone są z pojedynczych zdjęć wykonywanych w różnych odstępach czasu. Efektem tego jest uzyskanie w przyśpieszonym tempie zjawisk, które zachodzą zbyt wolno dla ludzkiej percepcji. Materiałem, jaki możemy użyć do wykonania filmów timelapse jest np. postęp prac budowlanych.

Realizacje takie jak np. filmy timelapse z budowy tworzą swego rodzaju przyśpieszoną historię zachodzących w długim czasie zmian. Wyobraźmy sobie krótki, kilkuminutowy fragment video, w którym szczegółowo pokazane jest, jak od podstaw przebiegała budowa domu czy innego obiektu. Takie projekcje dają Państwu możliwość zobaczenia kilkutygodniowej, kilkumiesięcznej, a nawet kilkuletniej pracy w zaledwie kilka minut. Efekt jaki przez to otrzymujemy, potrafi pokazać profesjonalizm, zrobić nadzwyczajne wrażenie na odbiorcy i skłonić do skorzystania z oferty. Wykonywane przez nas filmy z budowy będą doskonałą wizytówką każdej firmy budowlanej.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...