+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMY INSTRUKTAŻOWE I SZKOLENIOWE

 

Wskaż właściwą drogę...

Filmy instruktażowe i szkoleniowe mają za zadanie przedstawienie produktu, etapów określonego procesu lub procedur. Jednocześnie filmy szkoleniowe dają możliwość zaprezentowania danego artykułu lub usługi poprzez pokazanie ich zalet, funkcjonalności czy możliwych zastosowań.

Takie filmy instruktażowe są jedną z najskuteczniejszych form reklamy, ponieważ pokazują konkretne korzyści płynące z zakupu produktu lub usługi, dodatkowo stają się coraz popularniejszą i nowoczesną formą nauczania.

Filmy szkoleniowe – zaufaj specjalistom

Firma Motion-Studio z Warszawy zajmuje się przygotowywaniem profesjonalnych filmów szkoleniowych oraz instruktażowych. Nasza oferta jest skierowana w szczególności do przedsiębiorstw prowadzących różnego rodzaju szkolenia oraz kursy. Tego rodzaju nagrania mogą być również wykorzystywane do zaprezentowania instrukcji obsługi konkretnego urządzenia (np. jak korzystać z ekspresu do kawy).
Czym wyróżniają się nasze filmy szkoleniowe i instruktażowe? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości branży materiałów wideo, a także zespołowi uzdolnionych operatorów filmy szkoleniowe i instruktażowe realizowane przez Motion-Studio nie są zwykłymi materiałami wideo. To profesjonalne nagrania, które charakteryzują się wysoką zawartością merytoryczną oraz nieszablonową formą, mając za zadanie wzbudzenie zainteresowania potencjalnego odbiorcy. W przygotowywanych przez nas produkcjach nie zetkną się Państwo z monotonnym głosem lektora, czy przewidywalnym scenariuszem. Każdy z filmów wykonywanych przez Motion-Studio odznacza się atrakcyjnym przekazem, w jasny i czytelny sposób przedstawiając najważniejsze informacje dotyczące szkolenia, kursu, warsztatu, czy produktu.

Profesjonalne filmy szkoleniowe i instruktażowe – zalety

Na chwilę obecną tego rodzaju produkcje spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że treści przekazywane w ten sposób są znacznie ciekawsze niż informacje zamieszczone w broszurach, podręcznikach itp. By jednak mieć pewność, że filmy szkoleniowe, czy instruktażowe spełnią zamierzoną funkcję, warto ich realizację powierzyć doświadczonym profesjonalistom.

W Motion-Studio doskonale wiemy, jak przyciągnąć uwagę odbiorców, by zainteresować ich danym zagadnieniem szkoleniowym, czy zachęcić do obejrzenia instrukcji obsługi konkretnego urządzenia. Wykorzystując oryginalny scenariusz oraz dopracowane w najmniejszych detalach efekty dźwiękowe realizujemy jedyne w swoim rodzaju filmy szkoleniowe, obok których z całą pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Najważniejsze zalety filmów szkoleniowych i instruktażowych to przede wszystkim:

  • możliwość zaprezentowania walorów konkretnych usług lub produktów,
  • nowoczesny i atrakcyjny sposób nauki,
  • niebanalna forma wzbogacona animacjami, zdjęciami, efektami dźwiękowymi,
  • możliwość przekazania wiedzy w ciekawy sposób.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...