+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
logo

FILMY I FOTOGRAFIE BIZNESOWE WARSZAWA

Idealna wizytówka Twojej firmy.

Film korporacyjny to doskonałe narzędzie pomocne w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. To dobry wybór dla dużych przedsiębiorstw, które chcą podnieść prestiż i rozpoznawalność firmy oraz budować wizerunek marki zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Film może prezentować i podkreślać atuty, imponujące dane oraz osiągnięcia przedsiębiorstwa. Takie materiały korporacyjne jak właśnie fotografia biznesowa i film korporacyjny to popularna i efektywna forma reklamy. Sprawdzą się na targach i kongresach, a dzięki publikacji w Internecie dotrą do szerokiego grona klientów. Dodatkowo filmy korporacyjne poprawiają komunikację wewnątrz firmy, pomiędzy działami oraz pracownikami.

GWARANTUJEMY:

  • Unikalne, najwyższej jakości ujęcia.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta.
  • Precyzję realizacji.
  • Fotografie wykonane nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem.
  • Fachowe doradztwo i kompetentną obsługę.
  • Konkurencyjne ceny.

Profesjonalne zdjęcia i filmy korporacyjne

Zależy Państwu na skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku firmy? A może chcą Państwo wyróżnić swoją działalność na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców? Jeśli tak, z pomocą przyjdą profesjonalne zdjęcia i filmy biznesowe realizowane przez specjalistów z Motion-Studio z Warszawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości branży filmowej oraz zespołowi wykwalifikowanych operatorów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa unikalne materiały korporacyjne. Realizowane przez nas produkcje pozwalają w ciekawy sposób zaprezentować potencjał firmy, a także ukazać jej misję, cele, najważniejsze wartości i wiele więcej.

Wysokiej jakości filmy i zdjęcia biznesowe mogą Państwo wykorzystać np. do promocji własnej marki w mediach społecznościowych, ale oczywiście nie tylko. Można je również umieścić na firmowej stronie, by przyciągnąć uwagę klientów i nawiązać z nimi pozytywne relacje. Tego typu zdjęcia przyczynią się do większej rozpoznawalności Państwa przedsiębiorstwa, co z kolei przełoży się na sukcesy w dziedzinie zawodowej. Dbając o wiarygodną i ciekawą prezentację firmy, tak naprawdę mogą Państwo w skuteczny sposób umocnić swój własny wizerunek rzetelnego przedsiębiorcy.

Filmy biznesowe – jak odbywa się ich tworzenie?

Do tej pory operatorzy z Motion-Studio zrealizowali wiele skutecznych produkcji korporacyjnych, które pomogły naszym klientom w dotarciu do nowych odbiorców, czy zwiększeniu zysków ze sprzedaży towarów i usług. Realizując filmy i zdjęcia biznesowe, zawsze w pierwszej kolejności staramy się jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Im więcej informacji uda nam się zdobyć, tym trafniej oddamy specyfikę Państwa przedsiębiorstwa. Kolejnym etapem jest opracowanie scenariusza oraz harmonogramu poszczególnych prac. Punktem wyjścia są dla nas przekazywane przez Klientów sugestie i wskazówki – przygotowując filmy, czy zdjęcia korporacyjne mają Państwo wgląd w każdy etap naszych działań.

Oznacza to, że pozostajemy otwarci na wszelkie prośby oraz wskazówki, które zwiększą zrozumienie obu stron oraz pozwolą cieszyć się z efektów obopólnej współpracy. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę, aby sesja biznesowa, w tym fotografia korporacyjna, niezwykle trafnie prezentowała wartości firmy, podkreślając jednocześnie profesjonalizm pracowników wyższego i niższego szczebla. Jako specjaliści w tej branży dobrze rozumiemy, że w czasach, w których dominują krótkie komunikaty i graficzne formy, wysokiej klasy portret biznesowy stanowi podstawę komunikacji oraz przyciąga uwagę, przekazując często więcej niż setki słów.

Zarówno produkcje filmowe, jak i fotografia biznesowa stanowią złożone przedsięwzięcie. Praca nad realizacją materiałów wymaga nie tylko fachowej wiedzy i doświadczenia, ale także zaangażowania wielu osób – operatorów, dźwiękowców, montażystów, aktorów, specjalistów od efektów specjalnych itp. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z Motion-Studio, możecie mieć pewność, że filmowanie oraz fotografia biznesowa zostanie wykonana terminowo i w pełni profesjonalnie.

FILM I FOTOGRAFIA BIZNESOWA

 

Jesteśmy unikalni jak Twoje potrzeby...

Profesjonalne zdjęcia prezesów, członków zarządu, dyrektorów oraz pracowników wspierają pozytywny wizerunek firmy. Chcąc zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi fotograficzne duży nacisk kładziemy, na to aby zdjęcia były jednorodne od strony formalnej oraz podkreślały osobowość znajdujących się na nich osób. Fotografia biznesowa Warszawa polega nie tylko na sfotografowaniu kilku osób w podobnie ustawionym świetle i na takim samym tle, ale przede wszystkim pokazaniu charakteru firmy i branży. Zapewnimy doskonałe rezultaty wizerunkowe. Dbamy, aby uchwycone osoby wyglądały na zdjęciach naturalnie.

Jest to idealna propozycja dopełnienia kampanii marketingowych. Realizacja fotografii biznesowej szczególnie sprawdza się w branżach, gdzie wizerunek liderów, prezesów, menadżerów ma wpływ na postrzeganie firmy. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie, co pozwala nam świadczyć usługi tworzenia fotografii i filmów korporacyjnych na najwyższym poziomie.

Spełnimy oczekiwania zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych firm dopiero rozpoczynających działalność. Nasza fotografia biznesowa dla podmiotów z Warszawy będzie elementem, który pokaże światu wyjątkowość Państwa przedsiębiorstwa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy o sobie jeszcze więcej i przedstawimy szczegółową wizję współpracy. Warto już teraz zamówić sesje biznesowe oraz film korporacyjny!

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...