+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
© 2017 Motion-Studio | Michał Janiszewski
logo

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Każdy produkt wymaga oszlifowania...

Jesteśmy profesjonalnym studiem specjalizującym się w fotografii produktowej. Przedstawienie asortymentu w optymalnym świetle i pod odpowiednim kątem może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Efektem realizacji zleceń są zdjęcia ukazujące cechy, zalety oraz specyfikę fotografowanych artykułów. Zazwyczaj najlepszą opcją jest realizacja na białym jednolitym tle w warunkach studyjnych, czyli tak zwane packshoty. Wykonujemy także zdjęcia asortymentu w zaaranżowanych scenografiach. Celem fotografii produktowej jest zachęcenie klienta do zakupu. W szczególności sprawdza się ona na stronach internetowych, w sklepach on-line, serwisach aukcyjnych tj. allegro, olx czy też gumtree.

W tego typu fotografii, bardzo ważne jest wykorzystanie oświetlenia oraz odpowiedniego obiektywu, co podkreśli istotne szczegóły produktów. Zapewniamy profesjonalną obróbkę i retusz wykonanych zdjęć. Ogromny nacisk kładziemy na technikę, która zapewnia wierne odwzorowanie przedmiotu oraz pozwala zachować proporcje. Wykonujemy pełną optymalizację wagi pliku. Na życzenie klienta na zdjęciach umieszczamy znak wodny lub logo firmy. Pozwala to uchronić je przed kopiowaniem przez konkurencję.

Fotografia produktowa to idealne ilustracje do drukowanych materiałów reklamowych m.in: bilbordów, plakatów, katalogów, broszur, oferty. Zgodnie z przeprowadzanymi badaniami 90% klientów podejmuje decyzję o zakupie produktu w oparciu o jego wygląd na zdjęciu.

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...