+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
© 2017 Motion-Studio | Michał Janiszewski
logo

FILMY PROMOCYJNE I REKLAMOWE

FILMY PROMOCYJNE I REKLAMOWE

Zaprezentuj się z najlepszej strony...

Specjalizujemy się w produkcji filmów promocyjnych i reklamowych. To jedne z najbardziej skutecznych narzędzi promocji produktów oraz usług. W procesie przygotowania produkcji video kierujemy się oczekiwaniami klienta oraz preferencjami grupy docelowej do której ma być skierowany materiał. Na podstawie wytycznych oraz analizy powstaje przemyślana koncepcja, która po akceptacji i realizacji zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki.

Profesjonalne filmy reklamowe oraz promocyjne zachęcą do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz pomogą wypromować produkt, przedsięwzięcie lub inicjatywę. Tworzymy krótkie i dynamiczne produkcje reklamowe prezentujące jedynie najbardziej atrakcyjne i przyciągające uwagę cechy produktów. Takie materiały są idealnym sposobem na przekazanie klientom najważniejszych informacji na temat wydarzeń, usług oraz produktów. Wzbudzają również ciekawość odbiorcy, a zawarcie w nich logotypu dodatkowo podnosi rozpoznawalność marki. Dzięki filmom reklamowym zwiększysz swój udział na rynku, a może nawet zdobędziesz jego nowe segmenty. Nasze doświadczenie pozwoli na stworzenie pomysłowych scenariuszy skierowanych do szerokiego grona odbiorców.

Filmy promocyjne zwykle są dłuższe niż filmy reklamowe. Zawierają więcej informacji o zaprezentowanej ofercie. Spoty to idealny sposób na przedstawienie firmy potencjalnym partnerom oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Umożliwiają przedstawienie charakteru działalności, misji, celu, przedmiotu działalności oraz zalet współpracy. Często wykorzystywane są nie tylko przez firmy, ale również przez instytucje publiczne, stowarzyszenia czy organizacje do promowania określonych inicjatyw, kampanii społecznych, projektów i przedsięwzięć. Filmy promocyjne tworzone są także w celu promocji określonego miejsca, regionu, a nawet osoby. Wykonujemy profesjonalne produkcje promocyjne, które umożliwią dotarcie do szerokiego grona internautów i zwiększą rozpoznawalności firmy.

Materiały video najczęściej umieszczane są na stronach internetowych, w Social Mediach tj. YouTube, Facebooku, niekiedy są emitowane w stacjach telewizyjnych. Ponadto wyświetlane są na monitorach LCD w galeriach handlowych, na ekranach outdoorowych przy ulicach, oraz w innych miejscach publicznych. Dzięki temu pozwalają na lepsze, wygodniejsze i bardziej efektywne zapoznanie oferty firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...