+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
© 2017 Motion-Studio | Michał Janiszewski
logo

FILMY POKLATKOWE TIMELAPSE

FILMY POKLATKOWE (TIMELAPSE)

Uchwyć upływający czas...

Filmy timelapse są znakomitym pomysłem na reklamę firmy. Doskonale obrazują na przykład cykl zmiany produktu na przestrzeni czasu. Tworzymy spektakularne produkcje filmowe tak, aby przykuć uwagę potencjalnego klienta i pokazać biznes z najlepszych stron. Efekt filmów poklatkowych dzięki swej oryginalności i bogactwie przekazu zapada na długo w pamięci oglądającego oraz wywołuje pozytywne emocje. Jako Motion-Studio zapewniamy Państwu wysokiej klasy usługi oparte na wiedzy i doświadczeniu. Wykorzystując najnowsze technologie kreujemy filmy poklatkowe zwracając szczególną uwagę na to, by każda sekunda profesjonalnie odzwierciedlała ofertę firmy.

Produkcje poklatkowe tworzone są z pojedynczych zdjęć wykonywanych w różnych odstępach czasu. Efektem tego jest uzyskanie w przyśpieszonym tempie zjawisk, które zachodzą zbyt wolno dla ludzkiej percepcji. Materiałem, jaki możemy użyć do wykonania filmów timelapse są np. postęp prac budowlanych, obraz upływającego czasu w mieście czy zachodzące w przyrodzie zmiany naturalne.

Filmy te tworzą swego rodzaju przyśpieszoną historię zachodzących w długim czasie zmian. Wyobraźmy sobie krótki, kilkuminutowy fragment video, w którym szczegółowo pokazane jest, jak od podstaw przebiegała budowa domu czy innego obiektu. Takie projekcje dają Państwu możliwość zobaczenia kilkutygodniowej, kilkumiesięcznej, a nawet kilkuletniej pracy w zaledwie kilka minut. Efekt jaki przez to otrzymujemy, potrafi pokazać profesjonalizm, zrobić nadzwyczajne wrażenie na odbiorcy i skłonić do skorzystania z oferty.

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...