+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
© 2017 Motion-Studio | Michał Janiszewski
logo

FILMY I ZDJĘCIA Z POWIETRZA

FILMY I ZDJĘCIA Z POWIETRZA

Zobacz świat z innej perspektywy...

Wieloletnia pasja do filmowania i fotografii oraz zamiłowanie do modeli latających przyczyniły się do poszerzenia naszej oferty o zdjęcia oraz filmy z powietrza. Realizujemy pojedyncze ujęcia, jak i kompleksowe produkcje filmowe z powietrza. Materiały lotnicze stanowią idealne uzupełnienie działań marketingowych i Public Relations. Wykonane przez nas imponujące widoki i ujęcia fotografii z powietrza z pewnością przyciągną uwagę każdego odbiorcy.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zdobyliśmy świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO). Licencja ta umożliwia nam świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem tego sprzętu. Posiadanie licencji to także gwarancja doświadczenia oraz bezpieczeństwa. Pełna kontrola i stabilizacja rejestrowanego obrazu w zakresie 3-osiowym, podgląd nagrywanego materiału w czasie rzeczywistym, w jakości HD oraz finalna rejestracja w rozdzielczości Ultra High Definition (4K) dają w efekcie końcowym profesjonalny, tzw. „kinowy” wygląd filmu. Profesjonalny sprzęt pozwala nam uzyskać doskonałą jakość obrazu.

Filmy i zdjęcia z powietrza idealnie sprawdzają się do prezentacji wielkopowierzchniowych inwestycji, firm, restauracji, apartamentów, zajazdów, działek budowlanych, lotnisk, rafinerii, elektrowni, fabryk, magazynów i innych obiektów przemysłowych. Kręcimy filmy i robimy zdjęcia podczas koncertów, festiwali, imprez sportowych i kulturalnych oraz innych eventów.

Wielowirnikowce (inaczej drony) są doskonałymi nośnikami kamer i aparatów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy kręceniu filmów promujących tereny turystyczne, województwa, miasta i regiony. Pomimo dużej prędkości lotu nagrywany film jest płynny, a fotografie charakteryzują się wysoką ostrością. Umożliwia to podkreślenie walorów miejsca, które chcemy zaprezentować.

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...