+48 788 922 622 michal@motion-studio.pl
© 2017 Motion-Studio | Michał Janiszewski
logo

FILMY I FOTOGRAFIA EVENTOWA

FILMY I FOTOGRAFIA EVENTOWA

Chwila, moment...event...

Specjalizujemy się w tworzeniu filmów i fotografii na różnego rodzaju eventach. Jest to istotny element marketingowy podtrzymujący pozytywne wspomnienia o wydarzeniu. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala stworzyć profesjonalny film, którym mogą Państwo zapewnić sobie wysokiej jakości materiał promocyjny. Dzięki temu biznes stanie się bardziej rozpoznawalny przez potencjalnych odbiorców. Perfekcyjnie wykonana fotografia eventowa będzie stanowić pamiątkę na lata, dzięki której odtworzymy wspomnienia. W znacznym stopniu wpłynie to na wizerunek firmy lub organizatora eventu. Wykonana w ten sposób reklama wzbudza zaufanie potencjalnych klientów. Do produkcji takich materiałów filmowych stosujemy najnowsze technologie oraz profesjonalny sprzęt.

Żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem. Robimy zdjęcia i filmy z konferencji, pokazów mody, gali, spotkań prasowych i innych imprez biznesowych, sportowych i kulturalnych. Reportaże fotograficzne oraz filmy z konferencji oraz innych wydarzeń stanowią potwierdzenie profesjonalizmu firmy i wydarzenia.

Wykonywanie filmów i zdjęć z eventów nie jest prostym zadaniem. Sztuka ta wymaga dużej precyzji i fachowej wiedzy. Trzeba umieć być niewidzialnym fotografem, a jednocześnie trzeba wiedzieć, kiedy i gdzie się ustawić oraz kto jest kim. Interakcje między ludźmi, naturalne uśmiechy, emocje, gesty są najlepszym obrazem, który może przekazać dobre zdjęcie czy też film. Dążymy do tego, aby po obejrzeniu naszych prac można było pomyśleć „Jakbym tam był”.

SKONTAKTUJ SIĘ CELEM OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW

ZAUFALI NAM...

CO W TRAWIE PISZCZY?

Opinie o naszych projektach...